Discover
Growth and
Development

Build your career at BelmaFlex

We support the development of our employees

At Belmaflex Polska, we focus on long-term cooperation and support the development of our employees. We are setting ambitious targets and reward good results. We encourage and expect all employees to follow our ethical values which are honesty, impartiality and a responsibility. We pay particular attention to compliance with the labor law,  equal treatment as well as counteracting discrimination and mobbing in the workplace. Our company is characterized by responsible management, with focus on the values and needs of each individual employee.

Therefore, if you want to work in a supportive environment where you will be able to present your ideas and have influence, if you want to maintain a good balance between work and private life and if you want to be part of a team valued for it’s achievements, Belmaflex encourage you to apply for below available positions.

Pracownik produkcji

Praca na dziale produkcji
Na miejscuProdukcja

Twój zakres obowiązków
– Praca na dziale produkcji
– Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem i planem produkcji
– Obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym (piły, prasy, zgrzewarki HDPE)

Nasze wymagania
– Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
– Predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej i obsługi różnego rodzaju maszyn i urządzeń
– Znajomość i przestrzeganie standardów BHP
– Odpowiedzialność
– Rzetelność
– Sumienność
– Zaangażowanie
– Umiejętność pracy pod presją czasu
– Umiejętność pracy w zespole
– Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokonywania pomiarów
– Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przetwarzającej materiał HDPE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
– Praca w oparciu o umowę o pracę
– Premia miesięczna oraz kwartalna
– Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie dofinansowane przez Pracodawcę
– Dopłata do posiłków oraz wypoczynku
– Udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
– Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży
– Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie produkcyjnej, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Benefity
– prywatna opieka medyczna
– ubezpieczenie na życie
– spotkania integracyjne
– parking dla pracowników
– dofinansowanie wypoczynku